سؤالات متداول

در اینجا برخی از سؤالات متداولی که دریافت کرده ایم، آمده است، اگر به اطلاعات بیشتر نیاز دارید یا سؤال خاصی دارید، حتماً با ما در تماس باشید. ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد.

این مطالب توسط چه کسی تألیف شده است؟

این مطالب از دهه های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ میلادی و تلاش های یک کشیش نشأت گرفته است. نسخه کوتاه‌تر آن در سال ۲۰۲۰ توسط تیمی از فارغ التحصیلان مدرسه الهیات ویرایش شد.

آیا این مطالب با هیچ یک از فرقه های مسیحیت ارتباط دارد؟

این دوره‌ی آموزشی هیچ یک از فرقه‌های مسیحی را به طور خاص تأیید نمی‌کند. دیدگاه الهیاتی آن كاملاً مبتنی بر انجیل بوده و به اعتقادنامه‌ی لوزان نسبت داده می‌شود. این دروس پیرامون آموزه هایی که در کلیسا مورد بحث بوده، با در نظر گرفتن و بررسی تفسیرها و کاربردهای مختلف، غالباً موضع میانه‌ را اتخاذ می کند.

آیا پس از تکمیل این دوره، گواهینامه ای ارائه می شود؟

ما در حال کار بر روی برنامه ای برای ارائه گواهی هستیم.

آیا مطالعه آنلاین آن، مشمول پرداخت هزینه می شود؟

امکان کپی برداری آزادانه از مطالب موجود در این وب سایت برای استفاده های غیرتجاری (بدون سود مالی) توسط افراد و گروه ها وجود دارد. لطفا به کپی رایت احترام بگذارید و به هیچ وجه مطالب را تغییر ندهید. اگر می خواهید از مطالب به صورت تغییر یافته استفاده کنید، لطفاً با سازمان ما تماس بگیرید تا گزینه های مختلف را بررسی کنیم.

آیا می توانم دروس را دانلود کنم؟

بله. می توانید دروس را چه به صورت صوتی و چه در قالب فایل PDF دانلود کنید. لینک های مربوطه را می توانید در زیر هر درس مشاهده کنید. لطفاً مطالب را تغییر ندهید، مگر اینکه از سازمان ما مجوز کتبی دریافت کرده باشید.

آیا می توانم گروه مطالعاتی خودم را با این مطالب راهنمایی کنم؟

بله. ما همه افراد را به دانلود مطالب برای استفاده در گروه های کوچک ترغیب می کنیم.

چگونه می توانم از کتاب مقدس همراه با مطالعه استفاده کنم؟

بسیاری از افراد لیستی از فصل ها و آیات کتاب مقدس را که می تواند قبل از هر درس خوانده شود، درخواست می کنند. این دوره، یک مطالعه آیه به آیه از کتاب مقدس نیست و گاهی اوقات یک کتاب کامل در یک درس واحد پوشش داده می شود. بهترین راه برای خواندن کتاب مقدس در کنار برنامه مطالعاتی، خواندن کتاب هایی است که در طول آن دوره خاص، پوشش داده می شوند. به عنوان مثال، هنگام مطالعه دوره عهد جدید “اعمال رسولان-رومیان”، خواندن هر دو کتاب را با همان سرعت گوش دادن به تمام دروس صوتی این دوره، شروع کنید.

اگر در استفاده از وب سایت مشکلی داشته باشم، چه کاری می توانم انجام دهم؟

. در صورتی که با هر گونه مشکلی, در پخش یک درس صوتی روبرو شدید، لطفاً موضوع را از طریق بخش تماس، با ما در میان بگذارید.